• 180x150
 • На Долинщині відкрили реконструйований дитячий заклад

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 13 вересня, у селі Рахиня Долинського району голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук взяв участь в урочистому відкритті обладнаного приміщення для груп дошкільного виховання навчально-виховного комплексу та спортивного майданчика зі штучним покриттям.

  Як повідомляє відділ прес-служби ОДА, захід відбувся за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, району та громади села.

  «Сьогодні ми виконуємо надзвичайну важливу місію – будуємо сучасні дитячі навчальні заклади. Адже наші діти – це наше майбутнє. Громада цього села має можливість навчати своїх дошкільнят у класах, обладнаних за найвищими європейськими стандартами. Завдяки ефективній співпраці обласної, місцевої влади, ініціативності та наполегливості громади нам вдається досягати хороших результатів», – наголосив Олег Гончарук.

  Реконструкцію закладу було розпочато у 2013 році, мета ремонтних робіт – відкриття двох груп для організації дошкільного виховання на 30 дітей. За відповідний період було виконано роботи з перекриття даху, замінено внутрішню електромережу, проведено капітальний ремонт приміщення та утеплення фасаду, встановлено котельне обладнання, зовнішню і внутрішню тепломережу, облаштовано харчоблок, внутрішні санвузли, закуплено меблі, обладнання.

  Усього на реконструкцію дитячого закладу з державного, обласного, районного та сільського бюджетів було спрямовано 1 млн 403 тис. грн.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *