У франківському гіпермаркеті дурять покупців (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про те, як обманюють своїх клієнтів івано-франківські співробітники найбільшої мережі будівельних супермаркетів, розповів у Facebook житель обласного центру.

  За його словами, під час купівлі господарських приладів ціна на стенді і на чеку у нього не співпали.

  «Побродивши десь хв 40 у відділі з засобами кріплення і не зустрівши консультанта, я натрапив на стенд з тим що і шукав – пакет дюбелів з шурупами разом і ціна непогана 83,97 грн. Взявши його, йду на касу, а там пробивають за ціною 111,96 грн, касир, як завжди: я нічого не знаю, моя хата скраю, вияснюйте у продавця чи консультанта з відділу. На Інформаціі покликали продавця і мила дівчина-адміністратор кудись зникла. Пояснення продавця мене “вбило”: виріс курс долара і виросли ціни!!!!!!», – розповів покупець.

   

  Після цього, через 10 хвилин він прийшов ще раз з претензією, що ціни дійсні до 1 вересня, і вони не встигли їх поміняти, а що сьогодні 16 вересня нікого не цікавило.

  «Згідно закону, мені мали б повернути різницю, але їх здуло від Інформаційноі стійки скоріше, ніж я встиг ще щось сказати. Цікаво скільки людей там купляю речі і не перевіряють цінники і ту ціну, що вибивають на касі», – написав франківець.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *