• 180x150
 • В Крилосі житимуть рідкісні чорні лелеки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Галицького реабілітаційного центру для тварин привезли із Надвірнянського району, де вони впали у яму з нафтопродуктами.

  Галицькому Центрі реабілітації диких тварин лікують унікальних чорних лелек

  Потрапили у пастку більше лелек, проте тільки ці залишилися живими, повідомляє джерело .

  “У нас живе десять лелек, – розповідає ветеринар Центру реабілітації диких тварин Олег Романів. – А мали близько двадцяти. Їх почали масово звозити десь у липні, коли бушували буревії. Вітер поздував гнізда. У деяких випадках гнізда впали разом із деревом. Є лелеки з Прикарпаття, а є і з сусідніх областей”.

   Птахи зовсім не бояться людей і підходять, якщо їх покликати. У багатьох переламані ноги чи крила.

  Працівники центру вже кілька разів намагалися відмити птахів. Чим тільки не пробували. І розчинниками, і, навіть, засобом для миття посуду. Трохи мазут змили, шкіра очистилася, але пір’я залишилося зафарбованим. Сподіваються, що коли у них розпочнеться линька, чорне пір’я зміниться новим і вони таки зможуть літати.

  Кілька лелек живуть у Центрі реабілітації вже другий рік. Через травми залишилися зимувати. Минулі морози перебули в котельні. А на наступну зиму для них облаштовують будиночок.

  Ветеринари намагаються допомогти птахам. Годують своїх підопічних рибою та м’ясом та надіються, що більшість таки зіпнеться на крила.

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *