Внутрішньо переміщені особи на Прикарпатті (ІНФОГРАФІКА)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кількість внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій України на Івано-Франківщині за рік зросла на 67 осіб. Такі дані міністерства соціальної політики України. На них базується і дослідження щодо зміни кількості тимчасово переміщених осіб і виплати їй матеріальної допомоги, яке з’явилося у мережі.

  Автори дослідження стверджують, що найбільше внутрішньо переміщених осіб прибуло минулого року на Донеччину – їхня кількість за рік зросла майже на 6,3 тис. осіб, а ось Харківщина – лідер за зменшенням кількості внутрішньо переміщених осіб. Порівняно із минулим роком їхня кількість зменшилася на 2,2 тисячі осіб.

  Найбільше внутрішніх мігрантів із окупованих територій – на Донеччині: 516 тисяч осіб. Список замикає Тернопільщина – 2,5 тисяч осіб. Загальна ж кількість внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій України – майже 1,6 млн. осіб. На Івано-Франківщині наразі перебуває 5474 внутрішньо переміщені особи.

  Прикарпаття за липень виплатило 1, 2 млн. гривень матеріальної допомоги переміщеним особам. Ця цифра не відрізняється від показника в Івано-Франківській області за аналогічний період 2016 року.

  (Visited 211 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *