У ПНУ планують запровадити електронне навчання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями на базі Прикарпатського Національного університету відбувся, семінар присвячений аналізу, відбору та впровадженню технології зі створення навчальних матеріалів для електронного навчання та змішаного навчання в рамках проекту Tempus «Мережа для розвитку безперервного навчання (LifeLong Learning -LLL) у Вірменії, Грузії та України (LeAGUe) 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES».

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА, організатором зустрічі виступив відділ управління проектами університету. У семінарі взяли участь викладачі, працівники та фахівці центру дистанційного навчання.

  У рамках програми заходу обговорювалися питання результату проекту; аналіз, відбір та впровадження технології зі створення навчальних матеріалів для електронного навчання та змішаного навчання; методи викладання LLL в університетах, та створення курсів для електронного та змішаного навчання; структура підтримки курсів LLL; курс LLL – опис курсу (предмет, цільова аудиторія, тип курсу), характеристика курсу, педагогічний дизайн; розробка контенту та планування LLL курсу.

  Під час роботи семінару перед учасниками виступили координатор проекту Tempus кандидат технічних наук Ілона Ревенчук (Харківський національний університет радіоелектроніки ) та представник від ВНЗ, партнеру проекту, доктор технічних наук Віра Любченко (Одеський національний політехнічний університет).

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *