В зону АТО відправились 35 прикарпатських поліцейських

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На чергову ротацію відправляються 35 правоохоронців, які змінять на бойовому чергуванні бійців батальйону «Івано-Франківськ».

  Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації, військовослужбовці «Івано-Франківську» протягом двох місяців несли службу в Донецькій області.

  У службове відрядження бійців загону разом з їх рідними та друзями традиційно проводжали керівники та колеги по службі. Як зазначив заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області – начальник слідчого управління полковник поліції Ігор Максимів, працівники поліції Прикарпаття своїм сумлінним виконанням службового обов’язку заслужили добру репутацію серед аналогічних підрозділів з інших областей, які регулярно відряджаються до зони проведення АТО. Він висловив сподівання, що ця хороша тенденція й надалі розвиватиметься.

  Ігор Максимів побажав бійцям на чолі з командиром зведеного загону Юрієм Гоменяком здоров’я, удачі та товариської взаємопідтримки. Попри те, що служба в зоні АТО для них є вже, так би мовити, справою звичною, ще раз наголосив, щоб не забували про особисту безпеку, а відтак, гідно виконавши поставлені керівництвом завдання, щасливо повернулися додому.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *