Марцінків: електронна черга – це нескладно і зручно (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Послуга електронної черги вже доступна у івано-франківській міській поліклініці №5, паралельно роботи з впровадження цієї системи ведуться й у решті лікувальних закладів міста.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер міста Руслан Марцінків після відвідування вказаного медичного закладу. За його словами, ця процедура не складна, хоч і нова для Івано-Франківська.

  «Це перехід до світових стандартів, який стане своєрідним переломом свідомості для нас. Коли не треба витрачати на черги у поліклініці увесь день – ти реєструєшся й отримуєш конкретну годину, на яку прийти. Зареєструватися можна як онлайн, так і в реєстратурі, де персонал допоможе це зробити. Тобто розраховано на всі вікові категорії пацієнтів. Звісно, попереду ще багато роботи, але це великий крок до впровадження світових стандартів у нашому місті», – зазначив міський голова.

  Руслан Марцінків зауважив, що при першому візиті пацієнту треба підписати дозвіл на опрацювання персональних даних.

  «У вас буде своя електронна картка, де зберігатиметься вся інформація про стан вашого здоров’я, результати аналізів та інше. За допомогою електронної реєстрації ви одразу знатимете, до котрого лікаря потрапите й зможете побачити його фото та відгуки про нього інших пацієнтів. Важливо знати, до якої поліклініки ви належите. В місті існує 5 поліклінік, кожна з яких обслуговує свою територію. Приходите в поліклініку та в автоматі отримуєте талончик з часом прийому», – розповів мер.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *