Українські заробітчани передали бійцям АТО позашляховик

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителям Івано-Франківська показали автомобіль Opel Frontera, який придбали для добровольчого військового підрозділу в зоні війни українці, що працюють у Великій Британії.

  Про це розповів керівник УДА Прикарпаття Василь Абрамів, повідомляє «Курс».

  «Випробувано, що такі авто добре служать – не ламаються і без проблем проходять бездоріжжя», – обгрунтовує вибір машини Абрамів.

  Авто відправлять до одного з добровольчих підрозділів на Маріупольському напрямку. Крім того, на передову везуть бензопили та електрогенератор.

  За словами Василя Абраміва, допомога українській армії, особливо її добровольчим підрозділам, порівняно з першими роками війни на сході України, тепер дуже незначна.

  Машину, що її передали захисникам українські заробітчани, які працюють на Туманному Альбіоні, виставили біля франківської ратуші та поруч зі штабом УДА, щоб привернути увагу франківців і нагадати, що допомога все ще потрібна.

  «На листопад плануємо поїздку буса з допомогою. Збираємо продукти, люди зараз роблять тушкованки. Залишається велика потреба в продуктах, особливо в м’ясних», – розповіла керівник офісу волонтерів УДА Наталя Медвідь.

  Допомогу прийматимуть впродовж жовтня у офісі УДА, що на площі Ринок.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *