Мешканців Бурштина заливають брудною водою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителі Бурштина вже кілька тижнів скаржаться на надзвичайно брудну та неприємну на запах гарячу воду, яка тече з кранів у їх помешканнях.

  Люди обіцяють перекрити дорогу, якщо міська влада, Бурштинська ТЕС та КП «Житловик» не візьмуться за вирішення проблеми, передає «Фіртка».

  Бурштинці нарікають, що у цій воді не тільки неможливо митися, а вона ще й псує сантехніку, ванни, рукомийники та раковини.

  «Прокоментуйте, будь ласка!!!!! Це нормально???? Коли під боком ТЕС???? Практично по всіх вулицях. ЖЕК списав цю проблемо на БуТЕС. Дійте, бо ми такого терпіти не будемо! Зараз “модно” перекривати дороги. МИ НАСТУПНІ», – пише у соцмережі Людмила Корнат.

  «Після миття у такій воді, навіть посуд смердить. А як помитися самій, дітей чи одяг замочити. Всім байдуже. Міській раді та комунальникам головне тарифи підняти, а за якість – то вже не до них. Для чого нам тоді депутати, мер та “Житловик”, як не можуть вирішувати проблеми мешканців? Нехай звертаються до керівництва Бурштинської ТЕС і думають, що роботи. А то сидять у кабінетах і тільки відхрещуються!!!», – коментує Ірина Олексієнко.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *