У Франківську судять сільського голову, який серед гаражів облаштував цвинтар

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області розглянула у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за апеляційними скаргами прокурора та обвинуваченого Микитюка І.В. на вирок Верховинського районного суду Івано-Франківської області від 21 червня 2017 року.

  Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду Івано-Франківської області, за вироком суду Микитюка І.В. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 382 ч.2 КК України та обрано покарання у виді штрафу в розмірі 800 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 13 тис. 600 грн, з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах місцевого самоврядування строком на 3 роки.

  Працюючи на посаді сільського голови, обвинувачений Микитюк І.В., після відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого листа виданого Верховинським районним судом про зобов’язання Татарівської сільської ради закрити новооблаштоване кладовище на території гаражів, не виконав рішення суду, що набрало законної сили і вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 382 ч. 2 КК України.

  Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Івано-Франківської області вважає, що з’ясування обставин кримінального провадження  та перевірка їх доказами у даному кримінальному провадженні судом першої інстанції проведено неповно та з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального закону, що є підставою для скасування вироку згідно положень ст. 409 КПК України і дійшла до висновку, що вирок суду підлягає скасуванню з призначенням нового розгляду в суді першої інстанції.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *