У Коломиї відремонтували приймальне відділення пологового будинку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 9 жовтня, відбулося відкриття приймального покою Коломийського пологового будинку. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

  В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Любомир Глушков, перший заступник міського голови Сергій Коцюр, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, депутати обласної, районної та міської рад, декан Коломийський Коломийсько-Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви отець Роман Кіцелюк та священнослужителі.

  Коломийський  пологовий будинок  розпочав свою діяльність в 1973 році. Щороку тут народжується приблизно 1 тис. 800 дітей. Пологовий будинок відзначений пам’ятною відзнакою за активну співпрацю в межах Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» та вдосконалення медичної допомоги матерям та дітям і має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

  У 2017 році після завершення загально-будівельних робіт, з метою покращення якості надання послуг у пологовому будинку відкрито відділення анестезіології з палатами для інтенсивної терапії, неонатологічне відділення з палатами для інтенсивної терапії та цілодобовими постами, завершено капітальний ремонт обсерваційного відділення.

  А за ініціативи головного лікаря Богдана Ленчовського, народних депутатів України, голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука, міського голови Ігоря Слюзара та депутатів районної і міської рад проведено капітальний ремонт приймального покою пологового будинку, проведено нову теплотрасу, замінено обладнання для водопостачання. Для забезпечення вищезазначеного ремонту виділено кошти в сумі 1 млн 100 тис. грн з державного, районного та міського бюджетів.

  Влада також запланувала провести капітальний ремонт операційної та родильних залів, а також на 2018 рік заплановано перекриття даху і капітальний ремонт післяпологових  палат.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *