В Івано-Франківську нагородили кращих поліцейських (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Захисника України, під час яких кращі правоохоронці були відзначені нагородами.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник обласної поліції Віктор Шкутов. За його словами, за весь період проведення Антитерористичної операції на сході України побувало уже 1 тис. 207 правоохоронців.

  «На превеликий жаль, у цій неоголошеній війні загинуло 15 наших бійців, четверо зникли безвісти. За роки незалежності на вівтар боротьби зі злочинністю та захисту державного суверенітету поклали своє життя 24 працівники. Нині нас об’єднує єдина мета – збереження територіальної цілісності України та здобуття миру в державі», – наголосив він.

  За добросовісне та сумлінне виконання службових обов’язків відповідно до Указу Президента України: «За участь в антитерористичній операції», нагороджено полковника поліції Миколу Іваницького, грамоти та подяки від Міністра МВС: «За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм», одержав підполковник поліції Михайло Будз, медалі від Міністерства оборони України: «За сприяння Збройним Силам України», удостоєна капрал поліції Заліна Гагулова, Почесними грамотами голів Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджено майора поліції Богдана Кузика та багатьох інших.

   

  Крім того, відповідно до наказу МВС України «Про занесення на Дошку пошани Міністерства внутрішніх справ України імен кращих працівників», за мужність, відвагу, героїзм, сумлінне виконання службових обов’язків нагороджено нагрудним знаком «Кращий працівник МВС України», ім’я якого внесено на дошку пошани МВС України, полковника поліції Бабюка Ігоря Васильовича, заступника начальника ГУНП в області.

   

   

  (Visited 167 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *