Через погану дорогу з складу Верхнянської ОТГ погрожують вийти мешканці села Негівці (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителі села Негівці вимагають ремонту дороги районного значення, яка понад тридцять років була поза увагою влади і, зрештою, перетворилася у суцільне бездоріжжя. Сьогодні нею, ані пройти, ані проїхати. Люди навперебій розповідають, як на побитій дорозі і самі б’ються: ламають руки і ноги.

  Мешканці села неодноразово зверталися до чиновників районного та обласного рівня, їздили у Службу автомобільних доріг області, на балансі якої перебуває дорога «Болохів —Войнилів», просили виділити кошти керівництво Верхнянської ОТГ. Проте, проблема залишається. У сільській раді демонструють цілу папку із документами-відписками, інформують “Вікна”.

  Мешканці села побоюються, що залишаться без транспортного сполучення, бо перевізники вже погрожують зняти рейси. Непроїзні дороги просто вбивають транспорт, а рейси стають нерентабельними. Втім, навіть на велосипедах та пішки доводиться безкінечно маневрувати.

  Радикально налаштовані селяни переконані: керівництво ОТГ не хоче допомогти їм відремонтувати дорогу. А тому обіцяють не лише найближчим часом організувати масову акцію протесту і перекрити дорогу, а й ініціювати вихід зі складу ОТГ.

  У Верхній тим часом пояснюють: дорогу вони відремонтувати хочуть. Але не можуть. А наріканнями негівчан взагалі здивовані.

  У цьому році Верхнянська ОТГ з інфраструктурної субвенції дорогу планувала відремонтувати. Виділили 700 тисяч гривень на дорогу у Гуменові та Негівцях.

  Зрештою, кошти, які планувалися на дорогу, були перенаправлені на інші об’єкти. Щоб не повертати їх у держбюдет, вирішили профінансувати перекриття шкіл та ремонти в амбулаторії і народному домі у селах ОТГ. Питання ж дороги наразі залишається відкритим.

  (Visited 303 times, 2 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *