На Франківщині бійці АТО та активісти допомогатимуть поліції зберігати правопорядок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні під час зустрічі у Івано-Франківській облдержадміністрації, яка відбулася за ініціативи та підтримки голови ОДА Олега Гончарука обговорили шляхи співпраці правоохоронних органів з представниками від громадських спілок з числа учасників АТО Прикарпаття та органів влади.

  Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

  Як зауважив Олег Гончарук, забезпечення правопорядку на території області потребує конструктивних та консолідованих дій як органів влади, так і представників громадськості. Адже на Прикарпатті часто проводяться різноманітні багатолюдні заходи, під час яких можуть вчинятися різного роду правопорушення та провокації.

  «Незважаючи на складну економічну і політичну ситуацію в державі, кожен має право на спокійне життя у мирному місті. Тож, задля упередження вчинення будь-яких неправомірних дій, та з метою забезпечення правопорядку на Прикарпатті запрацює проект “Громадська варта”, який об’єднає правоохоронні органи та громадські організації учасників Антитерористичної операції», –наголосив очільник області.

  Реалізувати проект запропонував начальник Головного управління Національної поліції в області Віктор Шкутов. За його словами, представники громадських організацій долучатимуться до роботи проекту «Громадська варта» виключно на громадських засадах та спільно із правоохоронцями забезпечуватимуть правопорядок під час різноманітних масових заходів та святкувань.

  «Така співпраця і взаємодопомога з боку громадських організацій потрібна поліції задля покращення безпеки та спокою громадян. При залученні громадських спілок люди більше довірятимуть діям поліцейських, а ми, у свою чергу, заручимося підтримкою влади та професійною допомогою учасників АТО, адже ці хлопці володіють навичками та мають відповідний досвід. Сподіваюся, що запропонований проект, який об’єднає правоохоронців і громадські спілки, зокрема з числа учасників Антитерористичної операції, найближчим часом буде реалізовано і він завдяки підтримці влади запрацює для безпеки і спокою людей. Я дякую за розуміння і підтримку кожної із сторін», – зауважив Віктор Шкутов.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *