На Франківщині триває будівництво лісових автомобільних доріг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З метою покращення господарської діяльності державного підприємства, за період з 2010-2017 рр. Гринявський лісгосп збудував та здав у експлуатацію 29 км лісових автомобільних доріг, 15 мостів загальною довжиною 158 м, 139 м підпірних стінок, провів поточний ремонт 46 км існуючих доріг.

  Зокрема у цьому році лісівники збудували 3 км доріг у Гостівецькому лісництві та провели ремонт 24 км існуючих лісових доріг, повідомляє СТИК з посиланням на Івано-Франківське управління лісового та мисливського господарства.

  Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок, де є необхідність заготівлі перестиглого лісу, на місці якого шляхом природного поновлення та посадки лісових культур виростає молодий ліс. Також це полегшує умови проживання місцевого населення, пересування на лісових дорогах відвідувачів лісу – туристів, збирачів грибів, ягід.

  Головний інженер ДП “Гринявський лісгосп” П. Д. Петросаняк переконаний, що будівництво нових лісових доріг здійснюється не долинними ходами вздовж русел гірських потоків, як вони прокладались раніше, а згідно з сучасними  європейських вимог – по схилу гори. А це означає, що термін їх експлуатації буде значно довшим і ефективнішим.

  Станом на жовтень 2017 року підприємствами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства збудовано 39 км земельного полотна та облаштовано 27 км доріг. Капітально відремонтовано 25 км лісових доріг.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150