Франківцям пропонують зіграти в переселенців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завтра, 10 листопада, в Івано-Франківську, у приміщенні громадської організації «Родина Кольпінга на Прикарпатті» відбудеться презентація гри-сценарія «Переселенська блуканина».

  Як повідомляють організатори, «Переселенська блуканина» – це гра-сценарій про труднощі переселенців на шляху до нової домівки. Мета створення подібної гри – привернути увагу до порушення їх прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян України.

  На масштабованому ігровому полі 6х4м на гравців чекатимуть проблеми та сценарії з реального життя. За допомогою грального кубика і фішок учасники крок за кроком пройдуть шлях від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі.

  Головна особливість «Переселенської блуканини – її сценарій, який розробила програма «Радник з питань ВПО» спільно з самими переселенцями. Загалом у грі змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО.

  «Гра дає можливість пожити чужим життям з усіма складними, а й іноді й абсурдними подіями, які переживають переселенці», – зазначив співавтор гри, менеджер проекту «Радник з питань ВПО» Валерія Вершиніна.

  Захід відбудеться за адресою: вул. Шевченко 89/3, приміщення ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті». Початок об 11:00.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150