Анастасія Приходько запрошує франківців на фотовиставку, присвячену війні з Росією (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11 листопада в Івано-Франківську відомі волонтери презентують фотовиставку та книгу «Якби не війна».

  Як повідомляють організатори заходу у Facebook, на виставці, яка вже вразила мешканців багатьох міст України, також буде реалізовуватись книга «Якби не війна» з повними історіями героїв на світлинах. Кошти, отримані на цих заходах, волонтери спрямовують на допомогу пораненим у шпиталях, родинам загиблих та на потреби хлопцям на передову.

  «Фотопроект і книга “Якби не Війна” – це результат титанічної праці команди волонтерів протягом року. Фотовиставка складається з 8-ми тематичних блоків, в кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами. Це обличчя, історії, пам’ять та мрії Героїв сучасної України. Майже рік виставка подорожує містами України, її вже бачили у містах східного, центрального і північного і південного регіонів. Тепер волонтерський фотопроект “Якби не війна” вирушив на захід», – повідомляють волонтери.

  До слова, жителів Івано-Франківська на виставку особисто запрошує українська співачка Анастасія Приходько, яка відома своєю активною громадянською позицією.

 • 180x150