Представники ОБСЄ відвідали Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 листопада 2017 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості (ОБЦ) Василь Цимбалюк та його заступник Тарас Басюга провели зустріч із спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Івано-Франківській області.

  Як повідомляє прес-служба ОБЦ редставники місії цікавилися питанням працевлаштування учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб у двох площинах: статистичні дані, якими оперує служба зайнятості, а також перелік проблем, що виникають на шляху до трудової діяльності названих груп населення.

  В.Цимбалюк окреслив спектр соціальних послуг служби зайнятості демобілізованим військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам. Також спостерігачів ОБСЄ цікавили інші моменти, зокрема, які іноземні інвестиції зосереджені на підприємствах Івано-Франківщини, де створюють нові робочі місця для повернення внутрішніх мігрантів до трудової діяльності, кому з переселенців – чоловікам чи жінкам – простіше знайти роботу та інші.

  Директор обласного центру зайнятості надав вичерпні відповіді на запитання та запевнив представників місії ОБСЄ, що питання соціального захисту від безробіття вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції і надалі перебуватиме на особливому контролі служби зайнятості та жоден з їх числа не залишиться без уваги.

   

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150