• 180x150
 • Представники ОБСЄ відвідали Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 листопада 2017 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості (ОБЦ) Василь Цимбалюк та його заступник Тарас Басюга провели зустріч із спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Івано-Франківській області.

  Як повідомляє прес-служба ОБЦ редставники місії цікавилися питанням працевлаштування учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб у двох площинах: статистичні дані, якими оперує служба зайнятості, а також перелік проблем, що виникають на шляху до трудової діяльності названих груп населення.

  В.Цимбалюк окреслив спектр соціальних послуг служби зайнятості демобілізованим військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам. Також спостерігачів ОБСЄ цікавили інші моменти, зокрема, які іноземні інвестиції зосереджені на підприємствах Івано-Франківщини, де створюють нові робочі місця для повернення внутрішніх мігрантів до трудової діяльності, кому з переселенців – чоловікам чи жінкам – простіше знайти роботу та інші.

  Директор обласного центру зайнятості надав вичерпні відповіді на запитання та запевнив представників місії ОБСЄ, що питання соціального захисту від безробіття вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції і надалі перебуватиме на особливому контролі служби зайнятості та жоден з їх числа не залишиться без уваги.

   

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.