Прикарпатським спецпризначенцям подарували броньований щит

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора, 10 листопада, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків і його заступник Олексій Кайда передали працівникам роти поліції особливого призначення броньований щит «Патріот».

  Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківської області, це відбулося під час навчально-тренувальних стрільб спецпідрозділу поліції на території військової частини 3072 Національної гвардії України. Броньований щит вітчизняного виробництва «Патріот» здатний витримувати постріли з бойової автоматичної зброї та захищає від осколків.

  Т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів подякував міській владі і висловив побажання, щоб бронещит використовувався тільки з навчальною метою.

  «Хочу побажати, щоб цей щит мав пошкодження лише від куль під час навчально-тренувальних стрільб. Нехай Бог вас усіх оберігає, за вами дивиться та піклується», – звернувся він до спецпризначенців.

  «Ми сьогодні передали захисний броньований щит, якого ще не було в цьому спецпідрозділі. Його можна використовувати як під час проведення спецоперацій зі знешкодження особливо небезпечних злочинців, так і виконання завдань у зоні бойових дій. Це наш обов’язок – допомагати правоохоронцям, які забезпечують правопорядок, підтримують мир і спокій у нашому краї», – зазначив Руслан Марцінків.

  Командир роти поліції особливого призначення ГУНП в Івано-Франківській області майор поліції Михайло Ковалюк зауважив, що бронезахисний щит дуже необхідний спецпризначенцям у службовій діяльності, щоб вони поверталися із бойових завдань неушкоджені.

  Спецпризначенці випробували бронещит і переконалися, що «Патріот» витримує постріл із снайперської гвинтівки. Вони продемонстрували гостям свої навички з вогневої підготовки й дали можливість постріляти з різних видів зброї.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150