В Івано-Франківську відбудеться конкурс краси “Міс Прикарпатського 2017”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 листопада о 17.00 у приміщенні актового залу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (вул. Чорновола , м. Івано-Франківськ) відбудеться щорічний  конкурс краси  «Міс Педагогічного 2017».

  Справжнє шоу чекає на глядачів, які у холодний осінній вечір завітають в університет. Захід передбачає не тільки низку виходів-дефіле , у яких 10 учасниць змагатимуться за титул «Міс Педагогічного», а й цікаві виступи команди КВК «Без паніки», музичні композиції молодих артистів Софії Михащук, Світлани Данчук, Євгенії Левченко, Валентина Сантіно та інших.

  Мета заходу – виявити та підтримати талановитих студентів; примножити естетичну культуру та організувати цікаве і змістовне дозвілля молоді. «Міс Педагогічного» – подія, яка стане святом краси, гармонії, гарного настрою та естетичної насолоди.

  «Міс Педагогічного» традиційно організовує Студентський Сенат Педагогічного інституту. 10 учасниць відібрані у результаті першого етапу –  кастингу, який відбувся напередодні. Конкурсанток чекають виходи на тему «Етностиль», “Офіційний стиль” цікавинокою вечора повинні стати виходи на тему «Екологічних та соціальних проблем людства» та “Міксу стилів”. Одним із вирішальних конкурсів стане – “Мій талант”.

  Вибирати Міс Педагогічного буде компетентне журі, а конкурсантки отримають цінні подарунки – зокрема  головними стануть контракт з модельним агентством та  попадання у фінал конкурсу “Міс Івано-Франківськ 2018”.

  Цьогоріч захід відбудеться за підтримки  Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради , нічного клубу “Пасаж Гартенберг” та ін. партенерів.

  Організатор заходу – голова студентського Сенату  – Юрій Лозяк .

  Тел.: 0660081719

  Відео минулорічного конкурсу:

  https://www.youtube.com/watch?v=m8u5XgrpXcA

   

 • 180x150