Прикарпатські чиновники – серед найкращих в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» два представника Івано-Франківської області отримали почесні нагороди.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, переможницею у номінації «Кращий спеціаліст» визнана Дімбровська Ірина Василівна – головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку, торгівлі і туризму Косівської РДА (перше місце), а лауреатом конкурсу став Труханівський Юрій Михайлович – начальник відділу транспорту та зв’язку управління інфраструктури та організаційно-кадрової роботи департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА (четверте місце).

  Варто зазначити, що у третьому, заключному, етапі конкурсу, який проходив у м. Києві, брали участь державні службовці Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету міністрів України, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади: у номінації «Кращий керівник» – 23 учасники, у номінації «Кращий спеціаліст» – 24.

   

 • 180x150