На Долинщині хочуть побудувати сонячну електростанцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора відбулось засідання 24-ї сесії Долинської районної ради.

  Одним із питань порядку денного стало “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Новоселиця”, пише ГК.

  Як повідомив Володимир Тишківський, заступник начальника Долинського міськрайонного управління ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області, товариству з обмеженою відповідальністю “Комфорт Долина” відповідно до наказу ГУ Держгеокадастру відводиться земельна ділянка площею 13. 1423 гектари для будівництва сонячної електростанції за межами Новоселиці в урочищі Толока.

  Нормативна грошова оцінка земельної ділянки ТзОВ “Комфорт Долина” розрахована проектним інститутом відповідно до державних стандартів та методики і становить 87,17 грн. за 1 м кв. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки в цілому на площу 13,1423 га буде становити 11 456 340, 38 тис. грн.

  Сільський голова Новоселиці Роман Ісайчук запевнив, що сонячна електростанція у селі стане позитивом і принесе додаткові гроші до бюджету, – близько 340 тисяч гривень щороку, а це 1\3 бюджету села.

  Дехто з депутатів запитав, чи дійсно це підприємство побудує сонячну електростанцію на землях, частина з яких колись була сміттєзвалищем. Роман Ісайчук на це сказав, що під СЕС виділили землю, котру мешканці району не використовують, бо вона поросла бур’янами, а раніше дійсно була сміттєзвалищем. Він також додав, що цільове призначення ділянки визначено чітко, і нічого, окрім станції, побудувати там буде неможливо.

  Депутати 22-ма голосами проголосували “за”.

  (Visited 74 times, 1 visits today)
 • 180x150