Прикарпатські правоохоронці навчають школярів правилам безпеки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники правоохоронних органів Івано-Франківської області проводять в школах регіону тематичні заняття, на яких повторюють з учнями Правила дорожнього руху та наголошують на важливості їх дотримання.

  Як повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області, працівникі поліції розповідають про найбільш типові аварійні ситуації за участю неповнолітніх, акцентують увагу на правилах безпечної поведінки юних учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі, пояснюють, як на безпеку пішоходів у темряві впливає використання світлоповертаючих елементів на одязі та шкільних ранцях.

  Разом з поліцейськими школярі пригадують вимоги до маленьких пішоходів, пасажирів та велосипедистів, повторюють значення дорожніх знаків та розмітки.

  Такі уроки є надзвичайно корисними і ефективними, адже спілкування з поліцейськими краще запам’ятовується дітям і дисциплінує їх.

  Від початку цього року на Прикарпатті вже понад 60 неповнолітніх зазнали травм різної тяжкості внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Поліцейські нагадують водіям транспортних засобів, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, а тому необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів. Слід бути особливо обережними при проїзді перехресть, пішохідних переход ів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150