У Калуші провели 5-й конкурс соціальної реклами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 26 жовтня по 16 листопада 2017 в Калуші тривав традиційний 5-й конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє — без шкідливих звичок», «Правильний вибір».

  Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підбиі підсумки міського конкурсу соціальної реклами та визначено переможців, йдеться у повідомленні прес-служби Калуської міської ради.

  Соціальна реклама є потужним інструментом формування громадської думки та інформування населення. В рамках конкурсу учасникам було запропоновано виготовлення  інформаційно-просвітницьких матеріалів на соціальну тематику: формування здорового способу життя; профілактика соціально-небезпечних хворіб у молодіжному середовищі; посилення відповідальності батьків за виховання дітей у сім’ї, зокрема попередження насильства в сім’ї та запобігання ранньому соціальному сирітству.

  В конкурсі взяли участь 22 учасники. Відзначено всі творчі роботи призами та кращою визнано роботу активістів загальноосвітньої школи №5 з актуальною темою з темою булінгу. Її буде запропоновано для загального перегляду на ДС «КМТ», а також скеровано для участі на обласний конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє — без шкідливих звичок», «Правильний вибір».

  Особливою подякою відзначено роботу молодої калушанки, матері трьох дітей Оксани Іванців «Зупинись! Подумай! Не пали під час вагітності!», яку буде виготовлено у форматі сіті-лайту та розміщено на рекламних конструкціях міста.

  За активну позицію пролунала подяка соціальним педагогам загальноосвітніх шкіл №№6 та 7, а також відзначили Тетяну Кутинську, соціального педагога загальноосвітньої школи №5.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150