Прикарпаття – край для туризму

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 24 листопада, начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко розповів про підсумки конференції проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

  Як повідомляє відділ прес-служби ОДА, результатами впровадження проекту стале наступне:

  • аналітичні і соціологічні дослідження соціально-економічного потенціалу туристичної галузі у т.ч. визначення інтегрального показника туристичного потенціалу всіх адміністративно-територіальних одиниць області;
  • комплексна регіональна цільова програма розвитку туризму в області на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням обласної ради від 16.10.2015 р. № 1820-39/2015;
  • забезпечення функціонування Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму;
  • підвищення рівня якості туристичних послуг через проведення добровільної категоризації туристичних садиб області, навчальні тренінги: тренінг з питань організації послуг у сфері сільського зеленого туризму (26.04, м. Івано-Франківськ); тренінг-семінар «Сприяння розвитку туризму в Івано-Франківській області» (20-22.07, с. Поляниця Яремчанської міської ради); тренінг з питань маркетингу послуг у сфері сільського зеленого туризму «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу» (29.09, м. Івано-Франківськ);
  • спорудження у м. Галичі і с. Ільці Верховинського району візит-центрів (місць зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів);
  • виготовлення і встановлення понад 35 туристично-інформаційних стендів на території області;
  • створення туристичного веб-порталу;
  • презентація туристично-рекреаційного потенціалу області на понад 10 всеукраїнських і регіональних виставках;
  • виготовлення друкованої промоційної продукції.

  Під час заходу відбулося дві сесії:  «Здобутки і перспективи розвитку туризму на Прикарпатті як результат забезпечення сталості проекту «Івано-Франківська область – край для туризму» і «Туристично-інформаційний центр як елемент інноваційної інфраструктури туристичної індустрії»

  Впродовж другої сесії аналітик-статистик ЛКП «Центр розвитку туризму» Ольга Рабійчук презентувала результати роботи Львівського туристично-інформаційного центру, що стало хорошою нагодою для учасників конференції познайомитись з досвідом наших сусідів.

  У рамках заходу було підписано Меморандум про співпрацю у сфері просування туристичних дестинацій між туристично-інформаційними центрами області.

  Меморандум підписали: екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку, в особі начальника відділу пропаганди екологічної освіти Лесі Гайдук, ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», в особі голови Володимира Гринішака, ГО Асоціація «Туристично-інформаційний центр «Бойківщина», в особі голови Святослава Димида, КП «Коломийський центр туризму та дозвілля», в особі директора Таїсії Костюк.Невдовзі до нього приєднаються КП «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», в особі директора Сергія Андрусяка, КП «Центр розвитку міста та рекреації», в особі директора Руслани Василюк.

  Реалізація завдань проекту буде продовжена поза ним і, таким чином, область забезпечить його сталість і сталість розвитку внутрішнього туризму.

  Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу.

  Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

  Проект, зокрема, передбачає розробку регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки; створення та оснащення обласного центру розвитку туризму; забезпечення підвищення якості туристичних послуг шляхом консультування та організації курсів підвищення кваліфікації працівників галузі; будівництво двох візит-центрів (зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів); встановлення інформаційних знаків до туристичних атракцій; здійснення комплексу маркетингових заходів (проведення круглих столів та конференцій з питань розвитку туризму, видання рекламних друкованих матеріалів, забезпечення участі області у національних та міжнародних туристичних виставках, організація ознайомчих візитів в область для ЗМІ та туристичних фірм).

   

  (Visited 193 times, 1 visits today)
 • 180x150