У столиці Прикарпаття волонтери АТО поділяться своїм досвідом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 14 по 17 грудня в Івано-Франківську відбуватиметься ІІ Форум волонтерів «Творчої Криївки», під час якого підводитимуть підсумки діяльності організації, що працює за методом «Творча реабілітація», аналізуватимуть актуальні питання та розроблятимуть плани подальшого розвитку.

  Як повідомляється на офіційній сторінці організації у Facebook, спеціалісти, які працюють всі ці роки з бійцями, ветеранами, волонтерами, родинами загиблих героїв московсько-української війни, будуть ділитися своїм досвідом. Зокрема, це психологи, арт-терапевти, тілесники й інші фахівці.

  «Запрошуємо волонтерів “Творчої Криївки”, а також всіх, кому цікаво дізнатися, що собою представляє авторська методика “Творча реабілітація” Віталіни Маслової. II Форум волонтерів “Творчої Криївки” триватиме в наймальовничішому куточку Івано-Франківської області. Тож це буде ще й чудовий відпочинок у колі близьких духом людей. Адже в програму включена не лише участь в робочих групах, а й пізнавально-оздоровчі заходи», – повідомляють організатори.

  Реєстрація є обов’язковою, кількість місць обмежена.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150