У батьків новонароджених прикарпатців стане більше часу для виховання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 листопада, пройшов круглий стіл, під час якого були розглянуті питання щодо можливості отримання батьками свідоцтва про народження дитини безпосередньо в  пологовому відділенні  з одночасною подачею документів на реєстрацію місця проживання новонародженого  та з подальшою їх передачею до органу реєстрації (селищної ради).

  Як повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, захід відбувся за участі головного спеціаліста Богородчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області  Євстратовою Оксаною Василівною спільно з новопризначеним  спеціалістом Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Дерев’янко Ольгою.

  В ході круглого столу також порушено питання  строків  державної реєстрації народження дитини та строків реєстрації  місця проживання новонародженої дитини .

  Вироблено шляхи підвищення ефективності реалізації цих сервісів шляхом активізації інформаційної – просвітницької роботи з громадянами та проведення роз’яснювальної роботи.

  Зокрема,  звернуто увагу на перелік документів, які  подаються для реєстрації місця проживання новонародженого. Також акцентовано увагу на особливостях отримання відповідної довідки про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини, оскільки батькам слід  визначитися з порядком отримання , вибираючи один із трьох варіантів.

  По завершенні  бесіди за круглим столом між учасниками було домовлено про подальшу співпрацю  щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини, з метою заощадження дорогоцінного часу батьків , який вони можуть використати на своїх малюків.

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150