Розпочався прийом робіт на конкурс фотографії IF BEST PHOTO 2017

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  Національна Спілка Фотохудожників України оголошує про початок прийому робіт на конкурс художньоїфотографії “IFBESTPHOTO 2017” для фотографів Івано-Франківська й області.

  “IFBESTPHOTO 2017” – вже другий щорічний конкурс художньої фотографії й єдиний за своїм масштабом на території Прикарпаття.

  Конкурс є безкоштовним для учасників, не має вікових обмежень й відкритий як для професійних фотографів, так і аматорів, що проживають в Івано-Франківську та області.

  “IFBESTPHOTO був створений в 2015 році з метою показати рівень художньої фотографії в регіоні й виявити нові імена, – каже Голова НСФХУ Дмитро Петрина. – В минулому році 107 талановитих прикарпатців прийняли участь у конкурсі, що показало неабиякий інтерес до фотомистецтва в регіоні. В цьому році ми очікуємо збільшення кількості учасників й появу нових непересічних талантів”.

  Кожен автор має можливість подати для участі в конкурсі 3 (три) повнорозмірні фото будь-якого жанру в форматі JPEG шляхом завантаження на пошту ifbestphoto@ukr.net.

  В листі необхідно також вказати своє прізвище, ім`я, номер контактного телефону, місце проживання й рік народження. Прийом робіт триватиме до 5 лютого 2018 року.

  Найкращі роботи будуть представлені на виставці в березні-квітні 2018 року, а переможці нагородженні дипломами й цінними призами.

  Детальніші умови конкурсу на сторінці конкурсу в Facebook – IFBESTPHOTO.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150