• 180x150
 • Сироті з Галицького району придбали житло (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Четвертий рік поспіль у Галицькому районі здійснюється придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

  Всього впродовж 2014-2017 років в районі придбано житло для 12 дітей даної категорії. Це 2 квартири та 3 житлові будинки, повідомляє Галицька РДА.

  На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як дитина-сирота перебував 18-річний Крупка Іван Зеновійович, який зареєстрований в с.Колодіїв Галицького району, вул.Центральна, 31а, будинок якого непридатний для проживання.

  На початку року під час засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації було розглянуто питання про виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Івану Крупці. Вирішено спрямувати кошти для придбання житла дитині-сироті, а також підготувати клопотання на засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

  Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла, придатного для проживання. Знайдено та придбано будинок, загальною площею – 74,3 кв.м., житловою площею – 53,3 кв.м., який знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Галицький район, с.Дорогів, вул.Центральна, 60.

  Ринкова вартість будинку складає 177479,00 (сто сімдесят сім тисяч чотириста сімдесят дев’ять гривень). Земельна ділянка 0,2118 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

  Вартість земельної ділянки становить 92 492,00 грн. (дев’яносто дві тисячі чотириста дев’яносто дві гривні 00 копійок) згідно висновку експерта про експертну оцінку.

  Для купівлі житла виділено кошти з районного бюджету (92,5 тис.грн.) відповідно до районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та кошти з обласного бюджету в сумі 177,4 тис.грн.

  Вчора, 4 грудня очільники району вручили договір купівлі-продажу та ключі від житлового будинку особі з числа дітей-сиріт Крупці Івану.

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.