• 180x150
 • Франківський архбудконтроль виписав штрафів на 1,5 мільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради під час чергового засідання заслухав начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю О. Семківа.

  Зокрема, за звітний період Управлінням здійснено 151 позапланові перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності при здійсненні підготовчих та будівельних робіт, з них 91 перевірка проведена за зверненнями громадян.

  За результатами проведених позапланових перевірок посадовими особами Управління винесено 74 постанов на загальну суму 1 515 072,00 грн., з яких сплачено добровільно до міського бюджету тільки 292 086,00 грн., передано у органи ДВС – 124 886,00 грн. та оскаржуються в судовому порядку на суму 1 098 100,00 грн.

  Зокрема, архібудконтролем накладено штраф в розмірі 32 тисячі гривень за реконструкцію даху на готелі “Дністер”. Наразі, роботи на об’єкті  зупинено.

  Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виявило, що «реконструкція даху будівлі проводиться без отриманого належним чином права на виконання таких робіт» та склало протокол про адміністративне правопорушення та видано припис про зупинення робіт з реставрації будинку №12 на вулиці Січових Стрільців.

  Джерело

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.