• 180x150
 • Як Івано-Франківська міськрада вирішує для учасників АТО земельні питання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Рішеннями сесій міської ради за 11 місяців 2017 року надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 9-ом сім’ям загиблих учасників АТО (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

  Також 89 учасників АТО отримали ділянки для будівництва індивідуального гаража та 3 – для ведення особистого селянського господарства.

  Затверджено проекти землеустрою та передано у власність земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва 10-ом сім’ям загиблих учасників АТО, а також 1-му учаснику АТО для будівництва індивідуального гаража.

  Крім того, протягом звітного періоду передано громадській організації «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» в постійне користування земельні ділянки: площею 0.17 га на вул. Хіміків-Тролейбусній та площею 0.68 га на вул. Хіміків – Целевича для будівництва багатоквартирних житлових будинків учасникам та інвалідам АТО». Надано дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення 6 земельних ділянок для вказаних цілей.

   

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.