Діти з Богородчанщини побували в резиденції Президента України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До свята Святого Миколая служба у справах дітей Богородчанської райдержадміністрації підготувала для дітей з соціально незахищених сімей району цікаву екскурсію.

  Як повідомляє прес-служба РДА, 13 грудня 18 дітей здійснили поїздку до резиденції Президента України «Синьогора», яка знаходиться на околиці села Гута.

  Діти прогулялися територією резиденції, оглянули її головні об’єкти – палац, капличку, ставки, мисливський будиночок, альтанку, підйомник тощо. Цікаво було спостерігати за ведмедями, які дуже люблять гостей і приділяють їм максимум уваги. Крім того, діти також побачили дикобраза, ланей, оленів та кабанів.

  Смачний і ситний обід чекав на учасників поїздки в ресторані пансіонату «Синьогора».Там вони зустрілися зі Святим Миколаєм і отримали від нього солодкі подарунки. Додому діти повернулися зі святковим настроєм і позитивними емоціями.

  «Намагаємося за кожної нагоди організувати для дітей з соціально незахищених сімей району поїздки у нові цікаві місця. Такі екскурсії збагачують дітей духовно, розвивають у них допитливість і жагу до нових відкриттів. Крім того, спільні поїздки зближують їх і розвивають соціальну адаптованість», – розповів начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Римарук..

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150