Водія, який висадив ввечері дівчинку серед промислової зони, звільнили

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відносно вчорашнього інциденту, коли водій маршрутки №25 висадив з салону в темний час доби біля лісокомбінату, відбулася перевірка.

  Про це у Facebook повідомив началик Управління транспорту і зв’язку (УТіЗ) Олег Ганчак.

  «Проведено перевірку наведених фактів, вони частково підтвердились . Водія, наказом звільнено, на перевізника складено акт, який передбачає штраф 850 грн», – повідомив чиновник.

  Крім того, в УТіЗ також поступила скарга на водія маршруту №36, який зупинив автобус не на автобусній зупинці,а за 200 м до неї, і сказав, щоб пасажири йшли проіжжою частиною до зупинки, бо він поспішає.

  «Сьогодні детально опрацювали графіки та роботу вказаних маршрутів. Проведено роботу з перевізником. За результатами виявлених фактів, водія 25 маршруту наказом звільнено, водій маршруту 36 отримав догану. На перевізника складено акт за порушення умов договору перевезення, результатом якого буде штраф 1 тис. 700 грн», – додав Олег Ганчак.

  Нагадаємо, учора водій автобусу №25 у темну пору доби примусив вийти з салону дівчинку-підлітка на території лісокомбінату, бо йому, мовляв, треба було в гараж. Батько дитини розповів, що водій був у стані алкогольного сп’яніння.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150