Франківці знов скаржаться на водіїв маршруток (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чергова скарга на водіїв маршрутних автобусів надійшла від мешканців Івано-Франківська. В цей раз жертвами безпардонної поведінки шофера стали пенсіонери.

  Про це в Facebook-спільноті «Комуналка ІФ» розповідає місцева жителька, яка стала свідком прикрого інциденту.

  «Їду з цим “…..” горе водієм і зупинка галицька академія прмблизно час 12.08- 12.10 воно зупинилося. Побачивши що добігають (на скільки вони можуть бігти, бо в цьому віці …) пенсіонери (вік 75-65) закрив двері і рушив. Пенсіонери знаходилися на рівні бокового правого дзеркала, коли закрились двері.

  На моє прохання зупитинити і впустити пенсіонерів – дій ніяких окрім того щоб я його не нервувала… Цей водій вже вдруге на моє прохання відчинити двері і взяти пенсионерів не реагує…

  Та чим більше цих випадків, тим більше воно буде ставати в пріорітеті вирішення у влади, відповідно і появі комунального транспорта, відповідно і прийому на роботу при витісненні первізників де вже будуть скарги…

  Вони забувають що теж будуть старими. Але швидко згадають і будуть огризатись коли будуть на місці цих же пенсіонерів…

  І знов 40й, я теж писала про те як 40 ледь не вбив мою бабусю…

  Жах і ганьба таким водіям ,нічого їх невчить…І немає його вчинку ніякого пояснення…

  Просто ненавиджу наш громадський приватний транспорт! Складається інколи враження, що вони роблять нам велику послугу, надаючи нам послуги з перевезення, за що ми у відповідь маємо на водіїв молитися як на божество і дякувати їм за такі страшні жертви», – обурюються місцеві жителі.

  Втім, не всі поділяють точку зору відносно пенсіонерів. Деякі вважають, що безкоштовний проїзд для них та школярів треба скасувати.

  «Ні в одному місті України пенсіонери не їздять табунами як у нас. Людина яка платить гроші за проїзд повинна стояти бо маршрутка забита пенсіонерами…

  Водія можна теж зрозуміти, всі сидячі місця зайняті до прикладу: школярами і псевдо посвідченнями .

  А ми, хто платить – вже і не схочемо за стоячі 4 грн платить.

  За реальних пенсіонерів по віку нічого не кажу, але за халявщиків, які кросс за автобусами бігають – так!!!

  Чим більше безплатних влізе – тим менше влізе платних, з яких можна собі покласти в кишеню прибавку до зп», – висловили іншу думку франківці.

   

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150