У Франківську жінка ледь не випала з автобуса під час руху

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора водій автобуса №39, рухаючись по вул. Незалежності у напрямку Угорників, не вжив належних заходів для того, щоб закрити зламані задні двері, через ще життя пасажирів підвергнуто небезпеці.

  Про це в офіційна група управління транспорту та зв’язку у Facebook розповіла місцева жителька, яка їхала у тій маршрутці.

  «Щойно могла позбутися життя у автобусі №39. На жаль, не записала номер автобуса, але їхав по Незалежності (Майзлі) до Угорник десь о 18:30. Людей набилося дуже багато, я стою біля задніх дверей на східцях, позаду мене ще старший чоловік, спереду батько з дитиною років 5. На зупинціна Гаркуші в автобусі не зачиняються задні двері, а водій… їде. Люди починають кричати, водій не звертає увагу їде. Але… врешті решт здоровий глузд на мить переміг у цього чоловіка, і він спробував полагодити двері, це йому не вдавалося. Я й кажу: віддавайте гроші я вийду, у відповідь – тиша. Нарешті якось він ті двері руками прикрив, і вже на Незалежності, навпроти Космосу, замість того, аби вже більше не відчиняти задні двері, або випустити пасажирів та їхати на ремонт, він знову відчиняє ці двері і їде з відчиненими дверима. Я ледь не випала, отримала стрес! Я вже не знаю, допоки таке безчинство буде творитися у нашому місті!», – обурюється жінка.

   

   

   

   

   

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150