У Верховині розпочались дні українського кіно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 19 грудня, у Верховині розпочалися дні українського кіно. Свято, яке організовує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», триватиме до 22 грудня.

  У Верховині немає кінотеатру, аби подивитись кіно, треба дві години їхати до Івано-Франківська. Тож у більшості мешканців Верховини ще не було можливості переглянути останні українські прем’єри.

  Саме тому організатори фестивалю привезли із собою всю необхідну апаратуру, аби влаштувати кінозал в актовому залі місцевої школи. Дні українського кіно у Верховині відбудуться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської райдержадміністрації та Верховинської районної ради, голови комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності Миколи Княжицького.

  Протягом п’яти днів планується показ 7 найновіших українських стрічок, прем’єри яких відбулися нещодавно. І кожну зі стрічок представлятимуть самі творці цих кінокартин.

  Фільми та гості показів:

  Фільм-відкриття: “Кіборги”, реж. Ахтем Сеітаблаєв. Представить сам режисер та виконавець головної ролі В’ячеслав Довженко;

  “Чужа молитва”, реж. Ахтем Сеітаблаєв. Представить сам режисер;

  “Межа”, реж. Петер Беб’як. Представить продюсер Андрій Єрмак та актор Олександр Піскунов;

  “Сторожова застава”, реж. Юрій Ковальов. Представлять актори Роман Луцький та Олег Волощенко;

  “DZIDZIO Контрабас”, реж. Олег Борщевський;

  “Припутні”, реж. Аркадій Непиталюк та актриса Олена Узлюк;

  Фільм-закриття: “Червоний”, реж. Заза Буадзе та продюсер Володимир Філіппов.

  Найкращий вітчизняний фільм Днів українського кіно у Верховині за результатами глядацького голосування отримає “Скіфського оленя” – головну нагороду кінофестивалю «Молодість»! Дні українського кіно відбудуться у школі смт Верховина. Вхід на покази вільний, за запрошеннями

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150