Прикарпатські оператори поліцейської лінії «102» підвищують професіоналізм

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На підставі наказу Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та затвердженого тематичного плану та розкладу занять, працівники служби «102» розпочали короткострокові курси.

  Про це повідомляє сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області. Метою навчань є підвищення рівня знань у сфері службової діяльності операторів комп’ютерного набору 1 категорії відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, закріплення основних навичок в роботі, таких, як основи роботи з програмно-технічним комплексом за допомогою якого здійснюється прийом викликів за скороченим номером «102», навчання якісного мовлення в роботі оператора, з урахуванням особливостей стресостійкості операторів, оскільки на спецлінію надходять повідомлення від різної категорії громадян та з різних причин, до чого вони мають бути підготовленими.

  Під час навчання звертається увага на роботу операторів у особливих умовах (посилений варіант несення служби і т.д.), а також визначення кваліфікації кримінальних та адміністративних правопорушень.

  Курси короткострокового підвищення кваліфікації розпочалися із виступу головного спеціаліста відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ НПУ Кристини Овсепян, яка довела до працівників відділу основні права людини, поняття верховенства права, міжнародні стандарти у сфері прав людини, також розповіла про свободу від катувань та про право особи на особисту недоторканість.

  Наступні заняття будуть проводити працівники сектору документального, кадрового забезпечення та інших служб та підрозділів прикарпатської поліції, які звернуть увагу на особливості роботи операторів за вказаними напрямками діяльності.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150