Прикарпатські рятувальники в Польщі вчилися працювати з сучасним рятувальним обладнанням

 • 180x150
 • Опубліковано:
  З 12 по 18 грудня в Підкарпатському воєводстві на базі Бещадської групи ГОПР проведено навчання з рятувальниками с. Явірник 4-ї спеціальної пошуково-рятувальної групи спеціальної пошуково-рятувальної частини АРЗ СП УДСНС України в області в рамках проекту «Зміцнення системи кризового управління Івано-Франківській області шляхом підвищення оперативних вмінь та компетентності рятувальних служб у сфері рятівництва при сходженні лавин та рятувальних заходів з використанням мотузок».

  У процесі тренінгів польські рятувальники навчали українських колег працювати з сучасним рятувальним обладнанням, а саме – лавинними біперами, зондами та керувати сніговими скутерами (снігоходами). Дані заходи фінансуються Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога задля розвитку – 2017». Також, в рамках проекту відбулися спільні показові навчання рятувальників України і Польщі та офіційна частина із закриття проекту із врученням майна, яке придбано для рятувальників Івано-Франківської області, інформує прес-служба ОДА.

  Зокрема прикарпатським гірським рятувальникам були передані: сніговий скутер (снігохід), лавинне спорядження ABC – лавинний біпер, щуп та лопата – 10 комплектів, спорядження для вивчення і прогнозування сходження снігових лавин – 2 комплекти, спеціальний одяг для 10 рятувальників – 30 комплектів, термобілизна – 10 комплектів, гірські черевики – 10 пар, рюкзаки зі швидким доступом до лавинних комплектів ABC – 10 шт.

  Все вручене майно, рятувальники будуть використовувати у своїй роботі для порятунку людей.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150