Правників запрошують на Прикарпатський судовий форум

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Асоціація правників України та Асоціація розвитку суддівського самоврядування України запрошують до участі у Прикарпатському регіональному судовому форумі, який відбудеться 22 січня 2018 року у приміщенні навчально-оздоровчого комплексу «Карпати».

  Це спеціалізований захід, який присвячено обговоренню проблематики судової реформи, перспектив та реалій конституційних гарантій незалежності суду, механізмів правомірного впливу на ефективність судової діяльності, галузевих змін та міжнародних судових процесів.

  Форум відбудеться в рамках реалізації грантового проекту «Підтримка розвитку суддівського самоврядування» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

  Програмний координатор заходу:

  • Андрій Іванов, член Правління АРССУ, суддя

  Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова

  Перевага в реєстрації надається суддям Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької областей. Організатори заходу залишають за собою право відмовити у реєстрації іншим учасникам у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

  Участь у форумі для суддів та членів Асоціації правників України – безкоштовна.

  Місце проведення: м. Яремче, вул. І. Петраша, 30, навчально-оздоровчий комплекс «Карпати».

  За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел.: 0 (44) 492-88-48 або пишіть на адресу: forum@uba.ua
  Контактна особа – Вікторія Доценко.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150