У Франківську з’явився третій майданчик для ігри в лазертаг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 25 грудня, в Івано-Франківську на вулиці Сахарова відкрили новий відкритий майданчик для гри у лазертаг.

  Організаторами виступили члени клубу активного відпочинку «Варта» – кажуть, що майданчик для гри у лазертаг вже третій в Івано-Франківську, інформує «Курс». У місті ця гра з’явилася три роки тому, і знаходить все більше прихильників. І навіть у зимову пору можна грати на відкритому просторі.

  «Це аналогічно, як кататися на лижах чи сноуборді чи сніжки покидати. Діти, наприклад, все рівно граються, все залежить від бажання. Тут нічого складного немає – взяли тагер (зброя для гри у лазертаг – ред.) і можна бігати, грати», – каже інструктор «Варти» Богдан Сем’янів.

  Першими сьогодні апробували новий майданчик дитячі команди під пильним наглядом тренера Василя Маленковича. Він розповідає, що за час існування клубу його команди активно долучаються до всеукраїнських змагань і турнірів.

  «Цього року було проведено перший в історії України чемпіонат серед різних міст і клубів “Ліга спортивного лазертагу”. У кожному місті були проведені різні етапи Ліги. Загалом їх було п’ять. Заключний етап проходив в Івано-Франківську. Річний рейтинг нашої команди – третє місце», – розповідає Василь Маленкович.

  Лазертаг не вимагає спеціальної підготовки, тому ніяких обмежень немає. До гри можуть долучатися діти і дорослі, сім’ї та компанії друзів, корпоративні команди.

  Лазертаг (від англ. Laser  – лазер, і tag  – мітка), або лазерний бій, квазар  – високотехнологічна гра, яка відбувається в реальному часі і просторі. Суть гри полягає в ураженні гравців-супротивників (і, часто ще й спеціальних інтерактивних мішеней, або аулів,  – «баз») безпечними лазерними пострілами з бластера-автомата. Власне «ураження» гравця відбувається шляхом реєстрації променя бластера-автомата спеціальними датчиками опонента (сенсорами), закріпленими на одязі гравця або на спеціальному жилеті (пов’язці).

  (Visited 201 times, 1 visits today)
 • 180x150