Діти зі сходу України святкуватимуть Різдво на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Традиційно, декілька років поспіль, у рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах», діти зі східних областей України проведуть Різдвяні свята у прикарпатських родинах. Не став виключенням і прийдешній рік.

  Про це йшлося сьогодні під час наради під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

  Зокрема, під час зимових вакацій Прикарпаття відвідають діти із Запорізької, Харківської, Чернігівської, Донецької, Житомирської та Херсонської областей. Проживатимуть учні у родинах з Богородчанського, Галицького, Городенківського, Долинського, Калуського, Снятинського, Надвірнянського та Рожнятівського районів, а також у сім’ях Космацької, Білоберізької та Печеніжинської об’єднаних територіальних громад.

  Особливу увагу акцентували на організаційних моментах, а саме щодо зустрічі дітей під час приїзду, подальшого супроводу та організації дозвілля. Не оминули увагою і питання охорони здоров’я та безпеки дітей під час перебування на Івано-Франківщині.

  Ігор Пасічняк доручив скласти програму перебування кожної з груп дітей, які, до слова, налічують 30 і більше осіб, та звернути увагу на залучення дітей до культурних заходів.

 • 180x150