Надвірнянські перевізники ігнорують рішення міської ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час засідання 20-ї сесії Надвірнянської міської ради, заслухавши інформацію щодо дотримання виконання рішення міської ради про організацію міжміських перевезень депутати одноголосно прийняли звернення до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука, Головного управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, начальника управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Олега Суковатого та голови Надвірнянської райдержадміністрації Олександра Кеніза.

  Як повідомляє прес-служба Надвірняської міськради, відповідно  до рішення міської ради, відправлення автотранспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення на міжміських автобусних маршрутах «м. Надвірна – м. Івано-Франківськ», «м. Надвірна – смт Богородчани» та приміських автобусних маршрутах повинно здійснюватися з автостанції №1 на вул. Вокзальна.

  Однак на даний час пасажирські перевізники всупереч вищевказаному рішенню відстій, посадку пасажирів та відправлення здійснюють з автобусної зупинки по вул. Княгині Ольги, що в свою чергу приводить до значного завантаження, як автобусної зупинки, так і самої вулиці автотранспортними засобами, внаслідок чого постійно утворюються затори по даній вулиці, створюються аварійні ситуації, які викликають скарги від мешканців міста.

  «Виходячи із вищенаведеного просимо вжити заходів до пасажирських перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах щодо виконання вищевказаного рішення, а саме здійснення відстою автотранспортних засобів, посадку пасажирів та відправлення пасажирських автотранспортних засобів з автостанції №1 на вул. Вокзальна.

  Звертаємо Вашу увагу, що у випадку не вирішення даного питання, на чергову сесію міської ради буде винесено питання про зміну схеми руху пасажирського автотранспорту по міжміських та приміських автобусних маршрутах, а саме заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по об’їзній (вул. Шухевича, вул. Рамішвілі, вул. Вокзальна) без права заїзду в центральну частину міста», – йдеться у зверненні.

   

  (Visited 95 times, 1 visits today)
 • 180x150