На Городенківщині діти-сироти отримали житло

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Наприкінці 2017 року в Городенківський район виділено державну субвенцію на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документаціїдля купівлі соціального житла, а саме однокімнатної квартири в м. Городенка та двохкімнатної квартири в с. Чортовець.

  Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації, станом на 26 грудня кошти за житло вже сплачені.

  Даним житлом будуть забезпеченні троє дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких необхідно забезпечити житлом. Надання цим дітям житла не означає набуття ними права власності, нерухомість перебуватиме на балансі сільської та міської рад, і передаватиметься на умовах договору найму – безоплатно за дотримання відповідних умов.

  На виконання «Районної програми забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на  2016-2019 роки» службою у справах дітей за підтримки керівництва Долинської районної державної адміністрації придбано житло шести дітям, позбавленим батьківського піклування.

   

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150