Що запам’яталось франківському богатирю Назару Павліву у 2017 році

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Закінчується 2017 рік. Ми вирішили поцікавитись у відомих франківців про події, які найбільше запам’ятались цього року та попросили поставити йому “оцінку” за 10-бальною шкалою.

  Першим ексклюзивний коментар СТИКу надав Назар Павлів – український богатир (стронґмен), багаторазовий рекордсмен України, чиї силові досягнення з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України, чемпіон України з штовхання ядра (серед юніорів).

  Пригадую подію, коли влітку вся увага світу була прикута до Лас-Вегасу, де терорист розстріляв людей на концерті. На сході України російські терористи щодня вбивають українців. Мені дивно чому увага світу не прикута до цих подій???“, – обурюється Назар.

  Запам’яталось і те, як затримали за шахрайство голову Державної фіскальної служби Насірова, а через місяць його за такі «досягнення» було обрано головою спортивної федерації дзюдо України“, – дивується відомий далеко за межами Івано-Франківська спортсмен.

  Завершення спортивної кар’єри Володимира Кличка також ввійде в історію, але мене радує, що в боксі йому залишається гідна заміна, Ломаченко та Усик радували нас своїми перемогами у 2017 році“, – відзначає позитив наш богатир.

  Запам’ятались резонансні ДТП: як у Харкові, де молода особа через зловживання наркотиками (опіатами) забрала 6 життів, так і в нашій області, де влітку молодий водій збивши 9-річного хлопчика біля Яремчі, повіз його не в лікарню, а в кущі до річки, щоб викинути, так і в місті Івано-Франківську, де п’яна особа збила патрульного поліцейського та ще двох людей на крихівецькій трасі“, – згадує негативні моменти року що минає Павлів.

  Не міг Назар не згадати про скандал навколо можливого будівництва спорткомплексу в Івано-Франківську: “Мені, як спортсмену і жителю Івано-Франківська, приємно коли в нас у місті відкриваються нові спортивні споруди, наприклад, футбольне поле із штучним покриттям (позаду стадіону «Рух»), але мені дивно, коли хочуть забудовувати діючі стадіони у нашому місті, що й призвело до певних подій на останній сесії обласної ради.”

  Не оминув і питання політичні: “Сміхопанорама як людина без паспорта перетнула український кордон та інші події з Саакашвілі також ввійдуть в історію.”

  Також важливою подією року він вважає укладення угоди про безвізовий режим.

  На думку Назара Павліва, 2017 рік був складним для простих українців, тому оцінив його нижче середнього – на «4».

  (Visited 241 times, 1 visits today)
 • 180x150