У Франківську відзначили День народження Степана Бандери

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 1 січня, в Івано-Франківську відбулася традиційне віче з нагоди Дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

  У заході узяли участь міський голова Руслан Марцінків, лідер ВО «Свобода Олег Тягнибок, депутат обласної ради Михайло Королик та сотні жителів Прикарпаття.

  «З року в рік 1 січня ми йдемо до його пам’ятника привітати з днем народження і віддати належну шану. Цього року в колоні від серця Івано-Франківська до пам’ятника Степанові Бандері йшли пліч-о-пліч з Олегом Тягнибоком, Михайло Короликом та сотнями однодумців, патріотів. На віче більшість – старі знайомі. Вони щороку приходять сюди. Прикро, що замало серед них молоді, яка могла б з гідністю продовжити ідею провідника нації в наступному поколінні.

  За крок до омріяної самостійності України ворог не спить. Війна за незалежність не завершиться, доки її не завершимо ми самі, доки кожен українець у паспорті не стане українцем всередині себе. Будьмо сильні, як він!», – написав Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150