Прокуратура Франківщини виконала усі міжнародні правові зобов’язання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За 11 місяців 2017 року прокуратура Івано-Франківської області розглянула 76 запитів про надання міжнародної правової допомоги у кримінальних провадженнях, що надійшли від компетентних органів іноземних держав, які виконано.

  Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, направлено 3 запити українських правоохоронних органів про надання міжнародної правової допомоги, які також виконано (2 – у Республіку Польща, 1 – до Російської Федерації).

  Скеровано в Генеральну прокуратуру України 5 запитів українських правоохоронних органів про видачу (екстрадицію) 5 осіб, за якими компетентними органами іноземних держав 3 осіб уже видано.

  До Міністерства юстиції України скеровано 2 запити українських правоохоронних органів про видачу (екстрадицію) 2 осіб.

  Здійснено 1 екстрадиційну перевірку, результати якої скеровано до Міністерства юстиції України.

  Звільнення затриманих осіб компетентними іноземними установами у зв’язку із закінченням встановленого відповідними міжнародними договорами терміну тримання під вартою, до надходження у встановленому порядку клопотань правоохоронних органів області про екстрадицію, не допущено.

  Фактів відмови від екстрадиції осіб, затриманих компетентними органами іноземних держав, із причин відсутності складу злочину в діях зазначених осіб не було.

  У вказаний період поступило 20 клопотань про перейняття кримінальних проваджень від компетентних органів іноземних держав, які перебувають у провадженні слідчих підрозділів ГУНП в області.

  Скарг на рішення, що стосуються міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних справах та провадженнях, які розслідуються правоохоронними органами області, до прокуратури області не надходило.

  Керівництвом прокуратури області налагоджено належну взаємодію з представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, з якими у квітні поточного року проведено робочу зустріч.

   

   

 • 180x150