Рух за життя. У Франківську пройде марш проти абортів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 2 січня, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні відбулися перші в новому, 2018 році, збори протопресвітерів. Очолив засідання Митрополит Володимир.

  Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, після спільної молитви до присутніх звернувся Мирослав Возняк, котрий представляв «Рух за життя». Він апелював про ще активнішу працю в архієпархії на підтримку сімейних цінностей.

  Також п.  Мирослав оголосив про «марш за життя» вулицями м. Івано-Франківська 13 травня о 15:00 год від готелю «Надія», а 2 червня такий марш пройде в місті Києві. Просив також організувати подібні марші в районних центрах. І подякував всім, хто брав участь у «молитовному стоянні» проти абортів.

  Крім того, Отець Олег Каськів – Синкел у справах духовенства та священичих родин, розповів про стратегію УГКЦ 2020 – а саме: особливе прохання від Блаженішого Святослава і Синоду Єпископів УГКЦ, щоб о 21:00 кожна українська родина помолилася разом «Отче наш» і «Богородице Діво» у себе вдома, а також йшла мова про ведення катихизації по парафіях; організація біблійних гуртків, літніх християнських таборів.

  Після чого Сестра Юліана Дзюбата звітуючи про працю катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії анонсувала про день віднови духа для катехитів Архієпархії, що відбудеться 10 лютого о 10:00 (Навчальний корпус архієпархії, вул. Гарбарська 22, 8 поверх).

  Під кінець Митрополит Володимир повідомив, що в 2018 році УГКЦ буде відзначати 125 років бл. Симеона Лукача. У зв`язку з даною подією Архієрей призначив оргкомітет. Також Архієпископ і Митрополит привітав священиків, які відзначають ювілеї в місяці січні.

  Наступні збори – 6 лютого 2018 року.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150