Калушани шукають родичів репресованих братів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Калущині тривають дослідження розвитку організації «Пласт» у період між двома світовими війнами.

  Про це у Facebook-спільноті повідомив генеральний директор ТРК «Вежа» Тарас Зень.

  «Калушани, досліджуємо розвиток організації “Пласт” у міжвоєнний період на Калушчині. До Другої Світової в Калуші проживала досить велика родина Луполів (може писатись ще як Люпуль, Лупол і т.д.). Чи зустрічаються такі прізвища у місті? Чи є ще хтось з родини? Треба довідатись долю двох репресованих братів Володимира та Івана (деталі на картинці). Будемо вдячні за будь-яку підказку», – написав Тарас Зень.

  Відомо, що Володимир Никифорович Луполь, 1904 року народження, проживав у м. Калуш, освіта вища незакінчена. Був власником лимонадного заводу. Заарештований 27 жовтня 1039 року, його звинувачували у членстві в ОУН, ФНЕ та за проведення антирадянської агітації. Був засуджений на 8 років позбавлення волі. Реабілітований 15 серпня 1989 року.

  Його брат Іван Никифорович Луполь, 1908 року народження, теж проживав у Калуші, освіта – середньо-спеціальна. Був комендантом польської поліції. Заарештований 17 жовтня 1939 року за звинуваченням у проведенні антирадянської агітації. Засуджений на 8 років позбавлення волі. Реабілітований 17 вересня 1957 року.

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150