На Прикарпатті новорічно-різдвяні свята пройшли спокійно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківській області під час різдвяних богослужінь поблизу 952 храмів, а також у місцях, де проходили масові заходи, несли службу у посиленому варіанті та забезпечували охорону правопорядку близько тисячі правоохоронців.

  Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

  Як зазначив т.в.о. начальника прикарпатської поліції Олег Йосипів, упродовж відзначення свят в області не зареєстровано жодного порушення громадського порядку.

  «За проявлену культуру та толерантність ми дякуємо мешканцям нашої області, працівникам поліції, які несли службу у святкові дні, військовослужбовцям Нацгвардії, представникам від громадськості, які долучилися до охорони правопорядку, та своїми зусиллями сприяли тому, щоб мешканці та гості нашого краю могли спокійно святкувати», – подякував Олег Йосипів.

  Він додав, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився рівень аварійності на дорогах області, хоча дорожньо-транспортні пригоди усе ж зареєстровані, одна з них зі смертельним наслідком.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150