За «колорадську» стрічку – штраф. В Карпатах затримали прихильників «руського міра» з Білорусі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора, 10 січня, білоруських туристів, які з «георгієвськими стрічками» приїхали на відпочинок до Карпат, неподалік курорту «Буковель» затримав депутат обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО.

  Туристи прикріпили «колорадську» стрічку на лобове скло автомобіля Mercedes Vito, і на прохання Андрія Марійчина зняти її відмовлялися, передає «Курс». У машині були три чоловіки і дві жінки.

  Після цього депутат зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію й друзів – ветеранів АТО. Причому, поліцейським довелося пояснювати, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року, і за її використання передбачено штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

  За постановою поліції суддя Яремчанського міського суду Андрій Іванов ухвалив рішення про максимальний штраф для порушників – 2 тис. 550 грн (150 неоподатковуваних мінімумів).

  «До приїзду поліції хвилин за 5 приїхали наші хлопці-атошники, чоловік двадцять, так що білоруси запам’ятають надовго, яку символіку тут можна використовувати. А суд і поліція – то для них вже було як помилування. Але суддя дуже добре їм все роз’яснив, хоч я спочатку переживав, бо сам він з Луганська», – зазначив Андрій Марійчин.

  (Visited 274 times, 1 visits today)
 • 180x150